Książę nie z tej bajki / Under the Rainbow (2013) [Lektor PL] online cda zalukaj alltube lektor HD za darmo | lobu.pl - Filmy Online, Seriale Online, cda, zalukaj, alltube, lektor, HD, za darmo

Książę nie z tej bajki

Książę nie z tej bajki

Under the Rainbow

N/A 112 min DramatKomediaRomans

5.9
IMDb 5.9/10 975 votes

06 Mar 2013

1 win & 1 nomination.

Opis

Laura (Agathe Bonitzer) jest 24 – letnią kobietą, która marzy o poznaniu swojego wymarzonego wybranka. Jednak jej życie nie układa się zgodnie z jej marzeniami, aż do czasu, kiedy na jednym z przyjęć poznaje Sandro (Arthur Dupont).

Same okoliczności spotkania, każą wierzyć Laurze w to, że właśnie na jej drodze pojawił się mężczyzna, który realizuje wszystkie jej oczekiwania. Jednak niedługo potem na jej drodze, pojawia się Maxime (Benjamin Biolay), który równie dobrze mógłby być urzeczywistnieniem jej pragnień. Laura musi zweryfikować swoje oczekiwania i wybrnąć z tej trudnej sytuacji. Czy powiedzenie dotyczące życia, jak w bajce, naprawdę ma podstawy? A może jednak bajkowe życie, również ma swoje problemy, postaci z bajek mają wady itp.?

Agnes Jaoui doskonale pokazał to, że współczesna baśń, mogłaby wyglądać zupełnie inaczej, niż pamiętamy to z naszego dzieciństwa. Zaadaptowanie znanych z różnych baśni elementów, było świetnym zabiegiem, który sprawił, że „Księcia nie z tej bajki” ogląda się z prawdziwą przyjemnością. Dobór aktorów oraz specyficzna stylistyka są z pewnością wyjątkową domeną tej ciekawej produkcji. Zdecydowanie jest to jedna z najciekawszych francuskich komedii ostatnich lat.


Informacje na filmweb.pl | Informacje na imdb.com | Ogladaj trailer na YouTube.com
  • Oglądaj online Serwer Język / Audio Jakość
Propozycje dla ciebie

Dodaj komentarz