Przezwyciężyć Traumę / My Name Is Faith (2012) [Lektor PL] online cda zalukaj alltube lektor HD za darmo | lobu.pl - Filmy Online, Seriale Online, cda, zalukaj, alltube, lektor, HD, za darmo

Przezwyciężyć Traumę

Przezwyciężyć Traumę

My Name Is Faith

N/A 82 min Dokumentalny

8.2
IMDb 8.2/10 20 votes

 

02 May 2012

1 win.

Opis

„Budowanie więzi w pierwszych latach życia dziecka ma zasadnicze znaczenie dla rozwoju zdolności do wyrażania emocji i nawiązywania relacji z innymi ludźmi. Szacuje się, że w Stanach Zjednoczonych pięcioro dzieci dziennie umiera z powodu zaniedbania. A co z tymi, którzy są zaniedbywani, ale udaje im przeżyć?
Poznajcie Faith, trzynastoletnią dziewczynkę, która cierpi na zespół stresu pourazowego (PTSD), a także na reaktywne zaburzenia przywiązania w dzieciństwie, które powodowane jest niewłaściwym ukształtowaniem się więzi pomiędzy dzieckiem a opiekunem we wczesnym dzieciństwie.
Film pokazuje dziewczynkę i jej walkę o normalne życie. Młoda bohaterka mierzy się z traumą, która jest wynikiem wątpliwego stylu życia jej rodzonej matki. Proces, w którym Faith uczy się od nowa ufać swoim adopcyjnym rodzicom jest długotrwały i skomplikowany. Czy nowej rodzinie uda się zdobyć miłość i zaufanie posiniaczonej emocjonalnie trzynastolatki? Film został nagrodzony w kategorii Najlepszy Dokument Pełnometrażowy na Slamdance Film Festival w 2013 roku.”

Informacje na filmweb.pl | Informacje na imdb.com | Ogladaj trailer na YouTube.com
  • Oglądaj online Serwer Język / Audio Jakość
Propozycje dla ciebie