This site is owned and third-party cookies. If you continue with us we understand that you accept the use of cookies.

Crusader Kings II

Temat na forum 'Gry' rozpoczęty przez POGO, 13 Listopad 2017.

 1. POGO

  POGO New Member

  Dołączył:
  10 Listopad 2017
  Posty:
  4
  Polubienia:
  1
  [​IMG]
  Crusader Kings II - strategia czasu rzeczywistego osadzona w realiach średniowiecza.
  Gra, która potrafi wciągnąć na długie godziny, potrafiąca doprowadzić do rozpaczy i do szczęścia. Rozbudowane mechanizmy, które są wdrożone do gry potrafią utrudnić nam nieco podbój świata i utworzenie własnego, silnego państwa. Marzyłeś o uczestnictwie w krucjacie jako władca chrześcijański? Masz te możliwość!
  I mimo pięknego opisu gra może wydawać się łatwa, jednak nigdy nie wiesz kiedy twój władca zginie i przejmie jego rolę, jego syn bądź ktoś wybrany przez twoich wasali. Gra potrafi napsuć nerwy, gdy okaże się, że w twoim państwie wybucha wojna, która ma zabrać Ci koronę i okazuje się, że nie posiadasz sojuszników, którzy pomogli by z licznymi siłami wroga. Wiele rozszerzeń do gry pozwala Ci rozbudować grę według własnego widzimisię.
  Istnieje opcja multiplayer pozwalająca Ci stoczyć bój z 32 przeciwnikami, pozwala nam na stworzenie ogromnego Cesarstwa zrzeszającego wielu graczy. Wyobraź sobie teraz armie tylu graczy walczących przeciwko sobie o kawałek małego państewka, które jest potrzebne Ci do założenia kolejnego królestwa.
  PS: Jeżeli masz grę i chciałbyś pograć w trybie multiplayer odezwij się do mnie, poszukamy innych osób :)
   
  #1
  Ostatnia edycja: 13 Listopad 2017

Poleć forum