Grzech Fatmagul / Fatmagül'ün Suçu Ne? (2010) [Lektor PL] online cda zalukaj alltube lektor HD za darmo | lobu.pl - Filmy Online, Seriale Online, cda, zalukaj, alltube, lektor, HD, za darmo

Grzech Fatmagul

Grzech Fatmagul

Fatmagül'ün Suçu Ne?

N/A N/A

5.2
IMDb 5.2/10 2,974 votes

 

16 Sep 2010

N/A

Opis

Fabuła serialu „Grzech Fatmagul” opowiada historię młodej i pięknej Fatmagül, która mieszka z bratem i bratową w Cesme, nadmorskiej miejscowości w zachodniej Turcji. Bohaterka ma wkrótce poślubić Mustafę, miejscowego rybaka, którego kocha od dziecka i z radością oczekuje dnia, kiedy to zamieszka z ukochanym. Niestety, w dniu zaręczyn wpływowego Selima Yaşarana dochodzi do wydarzenia, które pokrzyżuje plany Fatmagül i na zawsze odmienia jej życie. Główna bohaterka serialu „Grzech Fatmagul” zostaje brutalnie zgwałcona przez czterech młodych mężczyzn odurzonych alkoholem i narkotykami. W wyniku tego tragicznego wydarzenia Fatmagül oczach miejscowej społeczności staje się pohańbiona.
Serial „Grzech Fatmagul” odniósł w Turcji ogromny sukces i stał się przełomowym dla tureckiego społeczeństwa. Dzięki przedstawionym w nim temacie, kobiety w Turcji zaczęły uświadamiać sobie, że nie muszą godzić się na molestowanie i mogą dochodzić swoich praw nawet wbrew zasadom religijnym.


Informacje na filmweb.pl | Informacje na imdb.com | Ogladaj trailer na YouTube.com
Propozycje dla ciebie

Dodaj komentarz