Weinberg / Weinberg (2015) [Lektor PL] online cda zalukaj alltube lektor HD za darmo | lobu.pl - Filmy Online, Seriale Online, cda, zalukaj, alltube, lektor, HD, za darmo

Weinberg

Weinberg

Weinberg

N/A 53 min

6.9
IMDb 6.9/10 187 votes

 

N/A

3 nominations.

Opis

Weinberg to sześcioodcinkowy miniserial, który zdobył w Niemczech popularność i uznanie krytyków, porównujących obraz do kultowego Miasteczka Twin Peaks z uwagi na intrygującą fabułę oraz duszny, małomiasteczkowy klimat. Autorska produkcja stacji TNT zdobyła prestiżową nagrodę telewizyjną Grimme-Preis, a także otrzymała trzy nominacje do Niemieckich Nagród Telewizyjnych. W rolach głównych występują popularni niemieccy aktorzy, m.in. Friedrich Mücke, Antje Traue i Arved Birnbaum.

Młody mężczyzna budzi się w osnutej mgłą tytułowej winnicy. Nie pamięta kim jest, ani jak znalazł się w tym miejscu. Co gorsza, tuż obok znajduje ciało martwej kobiety. Wstrząśnięty, wyrusza na poszukiwanie pomocy. Kiedy jednak wraca, po zwłokach nie ma żadnego śladu. Zdezorientowany bohater będzie musiał przeprowadzić śledztwo na temat tajemniczej śmierci, odkrywając przy okazji własną tożsamość. Wkrótce okazuje się, że mieszkańcy małego, konserwatywnego miasteczka skrywają więcej zagadkowych i mrocznych sekretów.


Informacje na filmweb.pl | Informacje na imdb.com | Ogladaj trailer na YouTube.com
Propozycje dla ciebie

Dodaj komentarz